strona-glowna-gory

Najwyższa jakość drewna z północy

Witamy na stronie
SKANDYNAWIA DREWNO

W 2012 roku firma SKANDYNAWIA DREWNO rozpoczęła swoją działalność. Było to wyjście naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom jakościowym klientów. Głównym profilem działalności firmy jest import dobrej jakości gotowych produktów z drewna, z krajów skandynawskich, w przystępnej cenie. Oferujemy takie produkty jak lita podłoga z sosny skandynawskiej, podbitka/boazeria z świerka skandynawskiego, deska elewacyjna / fasadowa z świerku skandynawskiego oraz deski tarasowej z modrzewia syberyjskiego, które posiadamy na stanie. Swoje produkty dostarczamy do Państwa własnym transportem w bardzo atrakcyjnych cenach. Przy zakupach większych ilości oferujemy zniżki, ceny hurtowe i darmowy transport.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż detaliczną oraz hurtową drewna budowlanego, więźby dachowej, tarcicy szalunkowej, desek, kantówek, bali, łat drewnianych z drewna krajowego. Stale i na bieżąco zaopatrywany duży skład drewna gwarantuje dostępność materiału od ręki. Czas oczekiwania na drewno o wymiarach nie będących na naszym składzie to od 1 do 2 tygodni. Dzięki posiadanym maszynom stolarskim mamy możliwość docięcia drewna klienta na dowolny wymiar, wystrugania, szlifowania, frezowania.

Od 2013 roku podjęliśmy ścisłą współpracę z estońskim firmą Puidukoda. Puidukoda jest prężnie rozwijającym się zakładem przetwórstwa drzewnego, założoną w 1997 roku na południu Estonii. W procesie produkcji Puidukoda wykorzystuje wysoko zaawansowane technicznie i całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne, włączając sortowanie, cięcie poprzeczne i pakowanie, przez co jest jednym z najnowocześniejszych tartaków tego typu w Estonii. Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy importować skandynawskie drewno profilowane z firmy Puidukoda, jest wysokiej jakości surowiec pozyskiwany z północnych rejonów Skandynawii i Syberii. W szczególności modrzew syberyjski, o wyjątkowej gęstości usłojenia, co przekłada się na jego wytrzymałość. Modrzew syberyjski jest pozyskiwany prosto z najlepszego regionu wzrostu modrzewia z Irkucka i tylko od wybranych dostawców.
Dzięki tym wszystkim zaletom jesteśmy w stanie zaoferować mieszkańcom Zagłębia, Śląska i całej południowej Polski drewno profilowane z najlepszego surowca, w przystępnej cenie.

Skontaktuj się z nami

SKANDYNAWIA DREWNO
ul. Wapienna 24
42-500 Dąbrowa Górnicza

tel 609 097 458

godziny otwarcia:
pon-pt 8:00 – 16:00
sobota 8:00 – 14:00

Dlaczego drewno

krajów skandynawskich?

Ze względu na swoje walory wytrzymałościowe oraz wzrost w warunkach mroźnej skandynawskiej zimy. Drzewo rosnące w takich surowych warunkach pogodowych posiada gęstsze usłojenie a co za tym idzie trudno sie paczy i rzadko pęka. O imporcie wyborów drewnianych zdecydowało również nieosiągalne w Polsce normy jakości stosowane przy produkcji, które w krajach zachodnich są standardem, do którego nie trzeba dopłacać. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować drewno bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie.

Oferujemy

  • podłogi lite
  • podbitki/boazerie
  • deski elewacyjne
  • deski tarasowe
  • wkręty SPAX
  • olejowoski i lazury OSMO
mini-boazeria mini-storaenso mini-tarasowa

DEKLARACJE POCHODZENIA DREWNA I CERTYFIKATY:

Wybrani kontrahenci

02_steico 03_staraenso 04_wieliczka 05_holzwerke
skan_auto2

Transport

Swoim klientom oferujemy własny transport samochodem dostawczym do 3,5T, w bardzo atrakcyjnych cenach. Świadczymy również usługi transportowe na dowolne potrzeby klienta. Wymiary skrzyni ładunkowej to: 220x600cm (szerokość x długość).

Kontakt

SKANDYNAWIA DREWNO

ul. Wapienna 24 42-500 Dąbrowa Górnicza tel 609 097 458 godziny otwarcia: pon-pt 8:00 – 16:00 sobota 8:00 – 14:00

Kalkulator powierzchni krycia

Nie wiesz ile zamówić drewna? Wprowadź poniżej powierzchnię do pokrycia i wybierz produkt z listy, a następnie kliknij oblicz.Potrzebna ilość desek i cena:


0
m² DESKI
0
zł z VAT
Wyświetl większą mapę
Kalkulator
powierzchni
krycia